Afdeling

Bestuur en fractie

Het bestuur van GroenLinks Deventer:

De huidige fractie en opvolgers van GroenLinks Deventer:

Tjeerd van der Meulen: tjeerd@groenlinksdeventer.nl of t.vandermeulen@gemeenteraaddeventer.nl

Lida Zegel: lida@groenlinksdeventer.nl of ag.zegel@gemeenteraaddeventer.nl

Halla Baher: halla@groenlinksdeventer.nl 

Koen Boswinkel: koen@groenlinksdeventer.nl of k.boswinkel@gemeenteraaddeventer.nl

Anne van der Meer: a.vandermeer@gemeenteraaddeventer.nl
 

Ömer Melikoglu: omer@groenlinksdeventer.nl

Lucas Brinkhuis: lucas@groenlinksdeventer.nl 

Brendan Oonk: brendan@groenlinksdeventer.nl of brendan.oonk@gmail.com

Annemiek Haven: annemiekhaven@kpnmail.nl